Електронний каталог
Опис електронного каталогу
Електронний каталог містить інформацію про друковані видання (книги, брошури, видання, що продовжуються, альбоми, схеми, збірники стандартів), а також документи на електронних носіях.
Для пошуку інформації про видання іноземними мовами, періодичні видання та статті рекомендується працювати в окремих базах даних.
Пошук в електронному каталозі
При здійсненні пошуку в пошуковий рядок вводяться великими або малими літерами терміни, що відповідають обраному полю. (Можна вводити тільки початок слів, але не менше 2-х символів).
В поле «Автори, редактори, укладачі» вводяться тільки прізвища без розділових знаків. Імена, по-батькові та ініціали не вводяться.
В поле «Назва, ключові слова, персоналії» можна вводити як повну назву документу, так і його частину, а також ключові слова з назви або тексту документу.
Для кращого результату пошуку рекомендується відсікати закінчення слів.
Якщо у відповідь на запит система видала велику кількість записів - рекомендується його деталізувати, скористатись розширеним пошуком.
У розширеному пошуку передбачено більшу кількість пошукових полів, а також логічних операторів «і», «або», як всередені поля, так і між ними.
Якщо запит складено неправильно, система може видати нульовий результат.
Увага! У зв'язку з конвертацією електронного каталогу бібліотеки в систему IRBIS, бібліографічні записи можуть не відповідати вимогам Междержавного стандарту 7.1-2003 «Библиографическая запись. Библиографическое описание». Під час редагування електронного каталогу цей недолік буде виправлено.
Форми виводу записів
При роботі з електронним каталогом є можливість перегляду знайденої інформації у вигляді списку, виведення на екран каталожної картки, а також у вигляді бланку читацької вимоги, який при бажанні можна роздрукувати.
Замовлення і отримання документів здійснюється тільки в бібліотеці.