Oles Honchar
Kherson regional
universal scientific library
MO-TH: 9:00-18:00
SA-SU: 9:00-18:00
Part`s menu

Never Stop

Карачина Марі

В78493
159.946

К 21
Карачина Марі.
Never Stop: [не зупиняйся, біжи!]/ Марі Карачина ; [пер. з рос. С. Дворницького ; голов. ред. М. Савка ; фот.: Г. Рульов та ін.] - Львів : Вид-во Старого Лева, 2018. - 214, [7] с., ISBN 978-617-679-487-5
Предметні рубрики: Біг -- Соціально-психологічні аспекти
УДК: 159.946.2:796.035

Аннотация:

Хочете змінити своє життя, але не наважуєтеся зробити перший крок? Мрієте стати стрункими й здоровішими, та не знаєте з чого почати? Намагаєтеся подолати стрес та впорядкувати свої думки? Не відкладайте «на завтра». Ця книжка — добрий спосіб почати позитивні зміни вже сьогодні. Марі Карачина — учасниця світових марафонів та півмарафонів, фітнес-тренер та засновниця клубу «Skinny&Strong», переконана, що біг — це значно більше, аніж просто вид спорту. Це спосіб впорядкувати своє життя, загартувати дух та силу волі, навчитися ставити цілі й досягати їх. Адже рух — це життя. А книжка, яку ви тримаєте у руках, — лише маленький стимул, перший крок, щоб змінити звички та почати вдосконалювати світ навколо вас. Тож одягайте кросівки і never stop!

Аннотация библиотекаря:

«Для мене «Never Stop» - це книга не про біг, а про любов», — таку характеристику дала авторка Марі Карачина своїй книзі. Цей твір — автобіографічна історія дівчини, яка перемогла себе, свої страхи і сумніви, зневіру та скептицизм. Книга написана дуже легко, але в ній максимальна кількість прикладних порад для початківців бігу, які, однак, буде корисно почитати всім, хто займається спортом, хоче змінитися на краще, або просто шукає натхнення для реалізації своїх мрій. Багато мотивації, корисних думок та прикладів. Структура видання така, що можна читати все підряд, а можна спочатку прочитати біографічні розповіді, а потім проглянути вставки з роздумами, такі собі емоційні есе про стосунки, підтримку, любов, сумніви і волю до життя.

Photo Collection

Цитаты

  • Коли ви любите, по-справжньому любите, то не приховуєте своєї пристрасті, вам хочеться говорити про власні почуття, писати, розповідати, ділитись, віддавати. Коли любите, ви невразливі перед невдачами і промахами, вас не зачіпають комплекси чужих людей, які виливаються в агресію та грубість, вас не дратують ні затори на дорогах, ані небажані поради, ні навіть дурість інших - ви смієтеся з цього всього й летите далі, щоб працювати з потрійною енергією, створювати, надихатись і надихати, віддаватися на повну, радіти успіхам інших, підтримувати й вірити в них.
  • Про те, як бігти, я можу тільки здогадуватися, ніхто нічому не вчив. Завжди здавалось, що це природна здатність людини. Вона або вміє бігати, або ні.
  • Чому я не могла прийти на стадіон і пробігти сама цей відрізок, фіксуючи час на годиннику? Мені потрібна була конкуренція. Мені хотілося когось обганяти, я потребувала мотивації у вигляді тих, хто відставатиме буквально на півметра.
  • Є такі періоди, коли потрібно припинити себе звинувачувати, припинити драматизувати, почати любити своє тіло і насолоджуватись ним, не пригнічуючи емоції, а направляючи їх шалену енергію в правильному (для себе) напрямку. Потрібно вставати, бігти вниз сходами, вмикаючи улюблену музику.

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

«Never stop»: важливо усвідомити, що все у наших руках

Фактично ця книжка є автобіографією блогерки, фітнес-тренерки, учасниці низки марафонів і півмарафонів та засновниці жіночого спортивного клубу «Never stop». Зовні книжка така, що – аж до поколювання в кінчиках пальців – хочеться одразу її розгорнути і погортати. Це завдяки глянцевому паперу і великій кількості фотографій Марі з тренувань, пробіжок, марафонів.
Книжка складається з основних розділів та таких собі флеш-беків, які створюють додаткове тло до основних подій – уривки думок, відчуттів, подій що передували розповіді та ін.
З перших сторінок поринаємо у замальовки з дитинства, адже все те, що відбувається тут і зараз з нами, сягає корінням через підсвідомість у безтурботне дитинство. Ось і авторка вертається у минуле й розповідає читачеві про курйози та невдачі на уроках фізкультури, про те, як змогла побороти труднощі й не вдачі, показуючи цим, що не святі горшки ліплять.
Далі дізнаємося, чому авторка полишає біг на цілих 10 років. А, врешті, як через завдяки бігу виливає свої страждання, безвихідь, біль, відчуття власної мізерності. А далі «королева драм», як назвала сама себе авторка, розповідає, як «чайникам» (а я саме до них і належу) розпочати тренування: «Можна провести аналогію із вигулюванням собаки, наприклад. Ви наче змушуєте себе виходити на подвір’я з собакою щодня за будь-якої погоди, але розумієте, що особливого вибору немає, тому замість того, аби кожного ранку важко зітхати і з сумом дивитися на пса, який приносить повідок, ви сприймаєте цей процес не як обов’язок, а як щоденну звичку, яка є комфортною, але в результаті приносить радість і користь собаці та вам». Тут є конкретні поради, з чого розпочати, про позитивну, негативну та нейтральну мотивації, вибір екіпірування, спортзалу, харчування, біг у різні пори року.
Далі – найцікавіший, як на мене, розділ «Забіги». Тут Марі пише про окремі забіги, які стали значущими у її кар’єрі та житті загалом. Як, прагнучи більшого, бажаючи випробувати своє тіло на витривалість, Марі збільшує дистанції і плавно, а іноді зовсім навпаки, розвивається від 400 м аж до марафону. Кожен новий забіг – у колі друзів, однодумців, суперників – як ще один виток, з яких і складається життя у стилі «Never stop».
Калейдоскоп міст, країн, облич змушує гортати книжку сторінка за сторінкою та все більше проникатися ідеєю життя у гармонії зі своїм тілом. Наскільки важливо вміти вчасно зупинитися, пережити травму, відновитися після неї, щоб потім продовжувати бігти. Цікаво читати, як авторка «росте». Починає перші забіги наперекір комусь, щоб довести щось собі чи іншим, через біль і сльози, а потім уже все робить за покликом серця, незважаючи на графіки, темпи. Мотивація усвідомлена, не важлива швидкість і темп, основне – отримати задоволення від процесу.
Зворушливо і приємно тримати в руках біографію успішної жінки, яка є твоєю сучасницею і однозначно надихає до звершень. І це не обов’язково повинен бути біг, чи ще якийсь інший вид спорту. Це окремий спосіб мислення і вміння отримувати насолоду від своєї роботи чи хобі.
Це – книга-мотиватор, вона наштовхує на роздуми про своє місце та роль на певному етапі життя. Підштовхує до усвідомлення своїх потреб і можливостей, до пошуку того, що підходить саме тобі. Вона про те, як створити свій мікросвіт і жити за його правилами, а не підлаштовуватися до чийогось чужого. Можливо, вона не є глибоко філософською, чи такою, що кожен абзац можна розібрати на цитати, але однозначно варта уваги тих, хто у пошуку, хто зупинився на півдорозі до поставленої мети, та й зрештою всіх, кому важливо усвідомити, що все в наших руках.
Матеріал взято з сайту starylev.com.ua

Зміст

Від автора. С. 6
Перші кроки. С. 8
Підготовка до бігу. С. 28
     Як почати? С. 31
     Вибір екіпірування. С. 36
     Вибір спортзалу. С. 41
     Харчування. С. 43
     Підготовка до забігів. С. 49
Біг у різні пори року. С. 52
     Зима. С. 52
     Весна. С. 59
     Літо. С. 64
     Осінь. С. 68
Забіги. С. 72
     Перший офіційний забіг. «Пробіг під каштанами», Київ, травень 2012 року. С. 74
     Нічний забіг у Москві, 22-23 червня 2013 року. С. 77
     Півмарафон у Брюсселі, 6 жовтня 2013 року. С. 84
     Київський півмарафон, 27 квітня 2014 року. С. 91
     Півмарафон «Gorgany. Львів», 18 травня 2014 року. С. 95
     Марафон у Стокгольмі, 9 серпня 2014 року. С. 101
     Півмарафон «Осінній Грім» у Москві, 5 жовтня 2014 року. С. 107
     Біг на швидкість. С. 112
     Київський марафон, 27 вересня 2015 року. С. 120
     Марафон у Чикаго, 11 жовтня 2015 року. С. 131
     «Nike Women Half-Marathon» у Сан-Франциско, 18 жовтня 2015 року. С. 141
     Нью-Йоркський марафон, 1 листопада 2015 року. С. 152
     Як пережити травми. С. 161
     Благодійний забіг «Wings For Life», Відень, 8 травня 2016 року. С. 171
     Півмарафон у Римі, 13 листопада 2016 року. С. 174
     Бостонський марафон, 17 квітня 2017 року. С. 178
     Нью-Йоркський марафон, 5 листопада 2017 року. С. 192
Як створити тіло своєї мрії? С. 202

Экранизация, другие видеоматериалы

Начитала шоу Марі Карачина "Never Stop".

Відеоогляд на книгу Never Stop.

Calendar

  123 4 5
6789 10 1112
13141516171819
20212223242526
2728293031